Auteur Topic: Wat was jullie allermooiste vakantie-adres ooit, met je hond(en), en waarom.  (gelezen 2835 keer)

0 leden en 1 gast bekijken dit topic.

Offline Anne Degraef

  • Puppedup
  • *
  • Berichten: 13
    • Welkom op de website van Anne Degraef
Wat was jullie allermooiste vakantie-adres ooit, met je hond(en), en waarom.
« Gepost op: september 18, 2014, 18:05:30 pm »
Het is hier zo stil op deze rubriek :doh:

Ik zal misschien zelf eens een vraagje lanceren  :D

Wij gaan zeer graag op vakantie, uiteraard steeds met onze hond(en) erbij.
Op dit moment is dat met onze 11jarige Schotse Collie Evy.

Steeds gaan we op zoek naar logies die uiteraard hondvriendelijk zijn, maar daarnaast ook iets extra hebben.

Mijn vraag is nu :
Wat was jullie ALLER-mooiste vakantie-logies ooit MET je hond(en) erbij ? En waarom ?

Ons ALLERmooiste vakantie-verblijf tot nu toe,
waar ook onze viervoeter meer dan welkom was :
« Torre de Villademoros »
in Asturië ( Spanje )

Voor enkele sfeerbeelden : http://www.torrevillademoros.com/index.php/es/suite-de-la-torre

Het is een schitterend gerestaureerde ( met geld van de Europese gemeenschap weliswaar ) middeleeuwse toren van 8 meter x 8 meter breed en 12 meter hoog.
Boven op het dakterras ( op de 4de verdieping ) zie je uit op de atlantische oceaan, op zijn mooist bij ondergaande zon.
De toren is omgeven door 8000 m2 tuin, waarin je hond vrij mag lopen, het strand ligt op wandelafstand..
Het ligt in een prachtig wandelgebied.
Dit vakantieadres heeft een hoog WOWWW-gehalte.

Ik ben benieuwd naar jullie ALLERbeste logies.

Vriendelijke groeten,
Anne


 

« Laatst bewerkt op: september 18, 2014, 18:10:11 pm door Anne Degraef »
Mijn website :     www.annedegraef.be
Mijn ( gratis ) e-boek met onze ervaringen ivm het meenemen van de hond op vakantie :
http://en.calameo.com/accounts/2534768

Offline desperate housewive

  • pikkediefje
  • **
  • Berichten: 1.803
  • Geslacht: Vrouw
Re: Wat was jullie allermooiste vakantie-adres ooit, met je hond(en), en waarom.
« Reactie #1 Gepost op: september 18, 2014, 18:40:32 pm »
onze meest geslaagde vakantie met de hond (martha) is nog altijd twisterhof in het noorden van duitsland. We zijn er ondertussen al 3x geweest en hebben voor 2015 terug geboekt. Waarom ? Als Martha meegaat is het ook de bedoeling dat het echt haar vakantie is en twisterhof heeft alles : een goed afgeheide grote tuin waar madame goed kan rondcrossen, is heel landelijk gelegen en het huisje ademt gewoon dat de eigenaars ervan enorm veel van honden houden. Nederland is niet zo ver af en we hebben al altijd geluk gehad dat Martha mee naar binnen mocht als wij ergens gingen gaan eten.

Offline *~*DF*~*

  • Administrator
  • Grijze Snoet
  • *****
  • Berichten: 30.773
  • Geslacht: Man
Re: Wat was jullie allermooiste vakantie-adres ooit, met je hond(en), en waarom.
« Reactie #2 Gepost op: september 19, 2014, 01:17:13 am »
Het is stil omdat de vakantie voorbij is eh... tis druk geweest :lol:

onze favoriet is nog altijd www.chezmaranoa.be

precies dezelfde woorden als bij Desperate Housewive, met dat verschil dat het geen huisje is maar een B&B.


Honden maken geen lawaai, maar Muziek

Offline Xtreme Taz

  • Grompot
  • **
  • Berichten: 23.659
  • Geslacht: Vrouw
    • Xtreme Nails
Re: Wat was jullie allermooiste vakantie-adres ooit, met je hond(en), en waarom.
« Reactie #3 Gepost op: september 19, 2014, 01:30:17 am »
Wij zijn nog maar 2 keer op vakantie geweest (langer dan een weekend) en 2 keer zeer goed bevallen.

Bij Twisterhof hadden wij de b&b omdat het vakantiehuisje volzet was. Maar zelfs in de B&B kan je met gemak een week verblijven. Hondjes hadden hun eigen losloopweide en de omgeving was fantastisch.

De B&B: http://www.bbtwisterhof.net/
Vakantiehuisje (waar Desperate Housewife het over had): http://www.twisterhof.net/FW_Ned/frame_nederlands.htm

We zijn ook al bij LeValy geweest en ook daarover niks dan lof. Geweldig huisje, van alle gemakken voorzien. Prachtig gelegen en goed omheinde tuin. Alles mooi verzorgd en heel veel wandelgenot in de directe omgeving. Vlak over de grens met B. Dus als je terrasje wilde doen en toch NL praten (wij kennen beide geen letter Frans) was je zo de grens weer over. Wij hadden LeValy 2, maar gaan zeker nog eens terug om de andere ook uit te testen.

http://levalyparadis.jimdo.com/
http://www.bloggen.be/cairn/

The road to my heart is paved with paw prints.

 


SimplePortal 2.3.5 © 2008-2012, SimplePortal