Wandeling werd opgesteld door de feitelijke vereniging ' Ieperse Tornado's ' (zie site - infotheek)
Het eerste deel gaat over een tweevaksbaan, waar honden niet los kunnen. Het stuk erna is een boerenbaantje waar je dat wel kan. In het begin zijn wat bomen, daarna kom je in open vlakte terecht. Daarna gaan we even langsheen een aantal woningen, waarna we de hoofdbaan van het dorp moeten oversteken om dan rond de Zillebeekse vijver te wandelen.
Origineel kan je op het fiets- en wandelpad terecht, maar voor de mountainbikers maakten ze naast het fietspad nog een stuk waar jij gerust ook kan wandelen met je honden.... Althans veel veiliger voor jezelf... (fietsers vergeten vaak dat ze zoiets hebben als een bel) en voor je honden. Als je hondjes daarenboven niet zigzaggen... is er zeker geen probleem... Nadat je het water bent rondgewandeld, moet je ff weer op hetzelfde fietspad om dan van daaruit terug doorheen het centrum te wandelen tot aan de startplaats.
foto's:
http://www.dogsfriendly.be/mijnforum/index.php/topic,5376.0.htmlhttp://www.dogsfriendly.be/mijnforum/index.php/topic,5375.0.htmlhttp://www.dogsfriendly.be/mijnforum/index.php/topic,5369.0.html(GPS)kaartje:
http://nl.wikiloc.com/wikiloc/view.do?id=852651