foto's, dat moet ik op mijn gemak eens gaan oefenen. Komen nog.

Met de pup valt het reuze mee! Maar volgens mijn ventje is hij doof. Ge kunt met een toeter naast zijn oren staan toeteren, die reageert niet. Slapen, en eten gaat heel goed. Hij is ook heel rustig gebleven vorige nacht.
Het eerste plaske en kakske stonden we te juichen in den tuin.

Bang is hij niet, gaat overal op onderzoek. De poes vind hij ook reuze interessant. Die 2 zitten heel veel samen te spelen.

Paar vraagjes: is het normaal dat een pup niet gek te maken is met speeltjes? En is het normaal dat hij niet reageert op geluiden. Een ander voorbeeld: hij heeft 8 weken in een schuur gezeten en komt eigenlijk nu pas in huis, en toch is hij niet angstig van een stofzuiger. Op dat geluid reageert hij dus ook niet. Niet nieuwsgierig, niet angstig, niks.

@dookia: wij hebben reutje 6, met het witte vlekje. Hoe was zijn test? De fokker gaat ons het verslag nog opsturen, maar ben eigenlijk al wel benieuwd. Niks verbloemen he!
